Інтер – це італійський футбольний клуб, який неодноразово довів свою перевагу в Європі та став одним із найуспішніших клубів в історії Ліги Чемпіонів. Команда грала активну роль у цьому престижному європейському турнірі та неодноразово піднімала кубок над головою.

Інтер, засновник першого офіційного чемпіонату Італії, не зупинився на національному рівні та почав підкорювати Європу. Перший трофей Ліги Чемпіонів клуб завоював 1964 року під керівництвом знаменитого тренера Хелена Ерікассона. Команда змогла здобути перемогу завдяки видатним гравцям, таким як Сандор Кокеш, Жілберто Мальджоні та Луїджі Ріва.

Другу перемогу в Лізі Чемпіонів Інтер здобув лише через 45 років у сезоні 2009/2010. Під керівництвом тренера Жозе Моурінью команда показала фантастичні результати, здолавши таких титанів європейського футболу, як Барселона та Баварія Мюнхен. Ця перемога була незабутньою для вболівальників Інтера, оскільки клуб повернувся на вершину європейського футболу після тривалого періоду без трофеїв.

Інтер зумів перемогти в Лізі Чемпіонів двічі, і кожна з цих перемог стала знаковою. Кольори "Нерадзуррі" назавжди залишатимуться в історії турніру, і клуб залишиться одним із головних претендентів на завоювання трофею у майбутніх сезонах.

2014/2015Не виграв

Хто з гравців найбільше виграв Лігу чемпіонів?

Роналду став першим футболістом, котрий виграв Лігу чемпіонів п'ять разів. Він також забив чотири голи у фіналах.Карім Бензема, Дані Карвахаль та Лука Модріч розділили з Роналду чотири перемоги "Реала" і пізніше додали до неї ще одну – у 2022 році. Таким чином, це зіркове тріо виграло п'ять фіналів із п'яти.

Хто скільки разів вигравав Лігу чемпіонів?

Хто ж ставав переможцем турніру? Найбільше титулів – 14 – завоював мадридський «Реал». 7 разів турнір вигравав «Мілан», по 6 – «Баварія» та «Ліверпуль».

Хто пройшов до півфіналу Ліги чемпіонів?

У 1/2 фіналу зіграють переможці пар «Реал» – «Челсі» та «Манчестер Сіті» – «Баварія», переможці пар «Інтер» – «Бенфіка» та «Мілан» – «Наполі».

Де дивитись матчі Ліги чемпіонів в Україні?

Офіційним транслятором головних турнірів УЄФА є онлайн-платформа Мегого.