Історія успіху

КАЗКА – це Ганс Крістіан Андерсен

КАЗКА – це Ганс Крістіан Андерсен

Як можна уявити дитинство без казки? Цікава історія заглиблює нестримну юну фантазію в чарівний світ краси, добра і магії. Вона вчить з самого дитинства малечку пізнавати в житті хороше, обирати правильний шлях. Формує світоглядні орієнтири, які направляють до дружби і взаємодопомоги, веде по дорозі любові і мрії. Казки пишуть з власного досвіду народи, намагаючись передати мудрість майбутнім поколінням. Також їх створюють автори, які відчувають у дитячій душі тонку грань. Одним з найвідоміших казкарів протягом багатьох поколінь залишається Ганс Крістіан Андерсен. 

Кому Яблучка?

Apple

Немає, мабуть, людини, яка б не чула легенд пов’язаних з цим фруктом. У християн воно є символом первородного гріха, що спровокував вигнання з Едему; у греків - це початок розбрату між олімпійськими красунями, наслідком якого стала Троянська війна. У казках яблуко показують то молодильним, то отруйним. Ньютону, впавши на голову, воно допомогло сформулювати закон земного тяжіння. Суперечний доволі, скажу Вам, фрукт у світі міфів і переказів.

Бути жінкою

Бути жінкою

Бути жінкою – велике мистецтво, бути матір’ю – визначне покликання. Одвічно ці ролі ідуть рука об руку. Якщо раніше жінка повністю реалізовувалась у своєму материнстві, то сьогодні цього мало. Прекрасна половина людства бажає також бути й успішною. Цей нелегкий вибір між кар’єрою і сім'єю – постійна дилема нашого часу. Та, є жінки, які вдало поєднують одне з другим. Вони і дбайливі матері, і зіркові у своєму статусі. Як їм це вдається? Рецепти успіху від відомих мамочок.

Три історії Стіва Джобса

Стів Джобс

Народився в невеликому містечку, виховувався в прийомній сім’ї, його виганяли зі школи. Кинув навчання в коледжі, «з нуля» став міліардером, пізніше був звільнений з власної компанії, у нього діагностували рак. Зі стану банкрута він піднявся до вершин бізнесу. У нього важкий характер, і можливо, Стів не ідеальний приклад для наслідування, але без сумніву у нього є чого навчитись.

Життєві уроки голови компанії Apple і Pixar Стіва Джобса - це виступ Стіва Джобса перед студентами-випускниками: «Сьогодні я розповім вам три історії з мого життя. І все. Нічого грандіозного.  Просто три історії.»

Підписатися на RSS - Історія успіху