__3

Сімейний відпочинок

Відкрий для себе Закарпаття!

__3 Ізкі — це особливе місце, адже сюди на відпочинок прилітає… КАЗКА!

В двадцяти кілометрах від селища Міжгір’я, в селі Ізкі, біля підніжжя гори Магура, в одному з найчистіших регіонів України розмістився гірський еко-курорт «Ізкі». Неймовірні краєвиди, чисте повітря… але про все по-порядку:

Територія

Еко-курорт «Ізкі» розміщений в Закарпатті, зокрема в мальовничій гірській місцевості Міжгірського району, на висоті 700 метрів над рівнем моря. А це зона найвищого рівня екології в Україні! В комфортних котеджах, побудованих з екологічного дерев’яного зрубу, підтримується постіний кислотний баланс і оптимальна вологість повітря.

Лікувальна вода

Еко-курорт «Ізкі»Після повітря, вода — другий по значенню компонент, необхідний для людського життя. В «Ізках» Ви щодня можете пити воду з природного джерела, що знаходиться на території курорту, на відстані лише 50 метрів від готелю. Це природна мінеральна вода. Вона поєднує складний комплекс мінералів, макро- і мікроелементів, які мають сприятливий вплив на людський організм. Вода сприяє оновленню організму на клітинному рівні та відновлює водний баланс протягом усього дня. Пийте живу воду — адже здоровим бути природно!

Здорова їжа

Здоров’я людини на 50% залежить від того, що ми їмо і п’ємо.Від якості харчування залежить те, як ми виглядаємо і як ми себе почуваємо.Щоб запропонувати гостям здорову та корисну їжу, приготовлену з екологічно чистих продуктів, в «Ізках» вирощують овочі та розводять худобу на власній фермі. Меню ресторану «Магур» та ресторану національної кухні «Колиба» пропонує широкий перелік страв з натуральних продуктів власного господарства. Крім цього в асортименті присутні заготовки місцевих ягід лікувальної дії, мед з власної пасіки, чаї та настойки з місцевих трав.

Здоров’я

Еко-курорт «Ізкі»На території еко-курорту знаходяться гірськолижні підйомники, широкі траси, пункт прокату лижного спорядження, лижна школа. Влітку проводяться активні екскурсії, гра в пейнт-бол, катання на велосипедах, джип-сафарі, парапланеризм, піші походи в гори…

На курорті “Ізки”з лікувальною метою використовуються мед та інші продукти бджільництва (бджолиний яд, прополіс, медовина – медовий настій на бджолиному молоці і т. д. ), а ще… і самих бджіл! Ви чули про такий метод оздоровлення як «Лежанка на вуликах»?Це метод оздоровчого контакту людини з бджолами, що базується на очищенні людського енергетичного поля від нашарувань негативної енергії, зняття енергетичних блоків і затискачів, які і є причиною хвороб фізичного тіла.Варто спробувати! А які чудеса творять унікальні програми оздоровлення карпатськими травами! В SPA-хаті так легко відволіктись від суєти та напружених буднів, відчути красу карпатської лазні та отримати задоволення від оздоровчих процедур. Лазняв «Ізках» унікальна — побудована з дерев’яного зрубу на фундаменті, яким служить дамба з цільного дерева. Уявіть, який там аромат! А якщо додати карпатські трави … А після баньки з вінчиком та прохолоди карпатської річки можна випити чаю з цілющих трав із солодким медом. А може поніжитися в чані, з гарячою мінеральною водою?

А найцікавішим є те, що на базі курорту діє дитячий садок, де працють досвідчені вихователі. Вони ознайомлять дітей з етнокультурою краю (ігри, казки, легенди, свята), розвинуть творчі здібності за допомогою народних ремесел. Усі – і дорослі, і малі знайдуть собі заняття до душі! Ну хіба ж не ідеальний відпочинок для усієї сім’ї?

__3«Ізкі» для дітей

Ізкі, Ізкі, Ізкі! Цього літа це слово на вустах як в дорослих так і в малят. Маленькі любителі здорового відпочинку вже не можуть дочекатися довгоочікуваної дати приїзду у дитячий табір в мальовничих горах українських Карпат, до роботи якого залучені кваліфіковані викладачі та спеціалісти по роботі з дітьми. Вони допоможуть організувати незабутній відпочинок для дітей будь якого віку. Катання на конях, веселі конкурси, пізнавальні уроки, смачна та корисна їжа розпалить дитячу фантазію, не залишаючи місця для негативних емоцій. І всім цим дитина займатиметься, вдихаючи дивовижне карпатське повітря. А годуватимуть малюка не якимись напівфабрикатами, а домашньою їжею, корисною й поживною. Адже саме своєю чудовою кухнею славиться еко-курорт «Ізкі».

«Ізкі» — дивовижне місце, райський куточок, вище якого тільки древній ліс і блактитне небо…та пейзажі, якими неможливо надивитися і повітря, яким неможливо надихатися… Приїджайте і самі в цьому переконайтеся!