1

блоґ Soliden

Глибини всесвіту — відчуйте Велич Творця!

1«Намагатися уявити Бога — це все одно, що намагатися виміряти барометром швидкість.» (Авт.)

В своїй гордині люди часто прирівнювали себе до Творця, не розуміючи своєї істинної, мізерної величини. Обмежена тілом, підвласна часу і смерті, обмежена в своїх думках та уяві, людина фізично не може уявити Бога. Обмежені низьким рівнем інтелекту та невіглаством, люди прагнуть втиснути в рамки часу, місця та напрямку Того, хто створив ці самі рамки, Того, хто був до початку існування часу, місця та напрямку і Сам не потребує цього. Фантазери приписують Творцю людські якості, уявляють Його, як сивого старця, що сидить «десь на небі», навіть придумують Богу сім`ю, ототожнюючи Його із звичними людськими слабкостями. Насправді ж ми можемо тільки отримувати знання про Бога і, основне знання: «Все, що ми можемо собі уявити — Бог на це неподібний». Починаючи щось уявляти, люди дають початок думці, початок фантазії; обірватися ж ця думка може в будь-який момент, відповідно вона має кінець; а чи можна уявити собі вічність, володіючи лише обмеженою думкою? Щоб ми собі не уявляли — це не буде вічністю, нескінченністю, про ці поняття ми можемо тільки знати, осягнути їх насправді — неможливо.

Погодьтесь, що у більшості освічених людей розповідь про «старця на небі», або щось подібне, викликатиме посмішку, адже в час новітніх технологій, коли людство розщеплює атом, намагається добути бозон Хіггса, зазирає у далекі галактики, такі «байки», крім посмішки, нічого іншого викликати не можуть. А от чим більше ми взнаємо про світ, тим більше доказів існування Бога та Його Величі ми бачимо. Спостерігаючи за процесами в природі люди виділяють «закони», такі як закон тяжіння, закон збереження енергії, закон такий, закон сякий, закон, закон, закон… Приймаючи аксіому за істину, математики розуміють беззаперечність явищ, аксіома не потребує доведення. Фізичні об`єкти розкидані у всесвіті за мільйони світлових років один від одного, мають одні і ті самі атрибути — густина, вага, об`єм; всі тіла оточені одними і тими самими напрямками, мають певне місце у певний час. Хімічні елементи повторюються у різних галактиках. Чи це не свідчить про спільний початок?

Творіння не припиняється ні на секунду, цей складний процес відбувається по конкретному сценарію, підкорюючись конкретним законам (як фізичним так і хімічним). Вітсутність хаосу в процесі виключає ймовірність випадкових подій, а значить підтверджує їх закономірність і незворотність. Вдивляючись у будову складних організмів, відчуваючи тонкі матерії на енергетичному рівні, ми бачимо докази, докази існування не плоду людської фантазії, не вимишленого персонажу убогої людської уяви, а докази Величі та Всемогутності неосяжного Творця, що немає рівних. Він створив все і не потребує нічого. Абстрагуйтесь від міфології та казкарства, включіть логічне мишлення, так як все навколо нас закономірно та логічно. Тримаючи будь який об`єкт у руках, ми розуміємо, що його появі передував певний процес, ніщо ж не виникає випадково, і навіть у невпорядкованості є певна закономірність.

Враховуючи процеси, які людство може спостерігати протягом тисячоліть, а також закономірність виникнення матеріальних складових всесвіту, розглядаючи ці світлини телескопу Хаббл, задайте собі питання: «Чи могла ця велич виникнути ВИПАДКОВО!? І, якщо так, чому цей процес не триває досі у менших масштабах? Чому речі не виникають спонтанно, без причини у просторі?»

P.S. Відчуйте Велич Творця, Велич Бога, відчуйте своє місце у цій системі і будьте скромнішими, ви не цар природи, ви не творець, а лише інструмент. Все давно створено без нас, ми ж тільки набуваємо створене, відшуковуєм і виносим нагора готове. Ніхто ж не стверджує, що до відкриття Ньютоном сили тяжіння її не існувало? Можливо хтось осудить і не зрозуміє мою реакцію на ці фотографії, я не чекаю розуміння з боку абсолютної маси читачів. Я лише намагаюсь допомогти МИСЛИТИ тим, хто прагне жити чітко розділяючи факти, філософські роздуми та міфи, адже істина завжди одна, як пряма від точки А до точки В.

Приємного перегляду.

__3

_2

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

12

13

14

15

16

17

18

19

20

akvapark_2

__3

1

akvapark_2